V marcovom čísle magazínu Exclusive  sa hneď v úvode dozviete, prečo Andy Kraus nechce naštvať Boha. Viac o sebe však prezradí v rozhovore vo vnútri magazínu. Okrem Andyho Krausa sme vyspovedali aj Davida Beckhma, vnučku Charlieho Chaplina- Kieru Chaplin, ale aj Mira Šimoniča – agenta krásnych žien a top modeliek svetového mena.  Dozviete sa čo má nové  Juraj Kukura a čo chystá George Michael, alebo lámač ženských sŕdc-George Clooney.        Fanúšikovia silných a krásnych áut sa môžu tešiť na skvost menom Lancia Thema, či novú vlajkovú loď Citroënu DS5. Predstavíme vám nový VW Beetle.   Orgazmický adrenalín - to je pocit, ktorý v nás zanechala legenda medzi športiakmi – Porsche 911 Carrera. Najnovšími technológiami nabité SUV, plne hybridný Lexus RX450h, ohuruje luxusom a „soft“  naladením.  Nové BMW1 nás zaviezlo až do Benátok, zápisky z ciest nájdete v rubrike Travel, v ktorej si okrem iného zahráme aj golf na ostrove bohov – BaliPánsku jazdu tentokrát absolvujeme v trochu atypických hoteloch.  Travel.SK nás vynesie do výšin – až na Lomnický štít. Náš nový seriál o luxusných jachtách začneme tým najlepším – predstavíme „Plávajúce zámky“

Bez mobilného telefónu si asi svoj život dokáže predstaviť málokto. Skôr naopak, hľadáme stále nové technológie, aby sme dokázali čo najviac vecí vybaviť doslova za pochodu. Pokiaľ máte na svoju  mobilnú   kanceláriu „trochu“ väčší rozpočet, prinášame vám zopár zaujímavých ponúk.
Stometrové delo, netopierie bomby, holubmi navádzané strely, superbombardér... Všetky tieto vynálezy hromadného ničenia mali prispieť ku konečnému víťazstvu v 2.svetovej vojne. Ako dopadli, sa dozviete v rubrike Zaujímavosti.

Moderný, pohodlný, skrátka skvelý!- Kempinski Hotel  River Park, nahliadnite doň spolu s nami v rubrike Hotel. Alebo navštívte prostredníctvom našich stránok bernské siedme nebo - Hotel Schweizerhof – člen prestížnej skupiny DESIGN HOTELS™

Módny klub vás pripraví na pracovné stretnutie, v rubrike Štýl sa venujeme slnečným okuliarom. Rider  vás tentokrát zbalí na  štýlový víkend na vidieku,  vietor vo vlasoch zabezpečí v tomto čísle Mercedes-Benz SL 500. Módny editoriál prináša jarné trendy , ktoré pre rok 2012 predstavila spoločnosť Diesel.
„Lasery, s ktorými poskytujeme pomocnú ruku pri zbavovaní sa niečoho nechceného na koži, sú pre mňa takou radosťou, ako pre mužov tie najluxusnejšie autá,“ začína rozhovor v rubrike Zdravie MUDr. Alexandra Novotná.  Okrem noviniek vo využití  lasera v medicíne, sa v tejto rubrike dočítate aj o novinkách v starostlivosti o mužskú pleť,  či o blahodarných účinkoch masáží. Optik Václav Sulek vysvetlí , prečo je dôležité si  správne vybrať  slnečné okuliare.

S rubrikou Gastro navštívime kráľovstvo španielskych vín , ochutnáme nápoj pirátov a presunieme sa až do „doby kávovej“, kde sa dozvieme nielen prečo je zdravé piť kávu, ale aj to ako si vybrať správny kávovar či druh kávy. A komu nestačí vôňa kávy, môže sa presunúť  do sveta vôní, medzi tégliky a fľaštičky s novinkami na tento mesiac.  Ktoré vône sú pre ňu nezabudnuteľné prezradí  Mária Čírová

Okrem toho mnoho ďalších noviniek a zaujímavostí zo sveta elektroniky ,dizajnu, automobilov.. A nezabudli sme ani na fanúšikov F1 – predstavíme vám nový  monopost tímu Red Bull Racing a nájdete tu aj kalendár F1 pre sezónu 2012.