Jasná voľba

19.12.2016 16:04

Sviatky konca roka sú časom dilem. Všetko chceme stihnúť a vychutnať si tak, aby sme na to spomínali celý ďalší rok. Máme pre vás návod, ako si užiť každú jednu minútu. 

Vstupujeme do najkrajšieho obdobia roku. To je čas, kedy sa snažíme dobehnúť všetko, čo sme počas roka zanedbali. Ak na nás niekto odniekiaľ zhora pozerá, zrejme si myslí, že my ľudia máme na december nejaký tajný spúšťací dvojrýchlostný mechanizmus. Pretože, čím je bližšie dvadsiateho štvrtého, tým viac toho stihneme. Dennodenne sa o tom presviedčame. Varíme ultra rýchlo vo všetkých hrncoch naraz, posilňujeme namiesto vo fitku s nákupmi, pri pokusoch o zaparkovanie pred preplnenými obchodmi vystrelíme rýchlejšie ako 4G na mobile, a pri návrate domov vydáme pri šoférovaní výkon porovnateľný so slalomom Veroniky Velez Zuzulovej. December je, veru, krásny mesiac. Stojíme v radoch na kapry, stromčeky, mastný chlieb s cibuľou, naháňame sa za darčekmi, aby sme mohli 24-tého vypnúť ten tajný gombík a nahodiť ho do príjemného veget modu. A aj keď je pre nás najkrajší Štedrý večer, tie správne čarovné chvíle nastupujú až deň po.

The day after

Jedlo je na vzdialenosť pol metra, pitie maximálne za rohom v chladničke, či v špajzi. Rodina je roztrúsená po byte, dome alebo po kamarátoch, pri nových hrách a darčekoch. V tom pokoji sa po našej domácnosti rozlieha len občasné lenivé štekanie psa na striedačku s Kevinom, Popoluškou alebo svákom Raganom. Zhruba tak vyzerá ideálny vianočný čas a jeho pohľad naň z obývačkového gauča - z najdokonalejšieho ergonomického miesta na zemi. Na zmenu režimu stačí nahmatať diaľkové a po pamäti prepnúť nejaký svižnejší program, napr. behanie od bránky k bránke s loptou, alebo búchanie súpera o hokejové mantinely. Veď pri tom sa rovnako dobre spí ako pri partii, ktorú spolu už takmer 25 rokov baví svetJ.

To je ten ideálny vianočný čas, kedy môžeme len tak beztrestne robiť NIČ a nemusíme ísť absolútne NIKAM. Celý rok sme tomuto pokoju bežali v ústrety a konečne máme pocit, že máme dostatok času na všetko. Teraz však máme možnosť užiť si všetko naplno, najlepšie s pohárom piva alebo cideru v ruke. A vybrať si môžeme to správne na každú príležitosť.

 

Pre medové večery

Pre pohodový večer s dobrým jedlom, ktorý si chcete len tak príjemne vychutnávať v spoločnosti niekoho špeciálneho, je ideálny sviatočný špeciál Zlatý Bažant Medový Porter. Má podmanivú, charakteristicky sýtu, takmer čiernu farbu s hustou penou, a podmaní si vás vďaka výraznému korenistému buketu a plnej chuti s jemným dozvukom sladkého medu. Devätnásťstupňový Zlatý Bažant Medový Porter je vyrobený zo štyroch druhov sladu a je skutočnou sviatočnou lahôdkou.

 

Pre náročné návštevy

Ak túžite po skutočne kráľovskom pivnom zážitku, ktorý poteší aj náročnejšie návštevy, siahnite po pive Krušovice. Kráľovský multipack Krušovice Imperial je v ponuke aj s poriadnym kráľovským krígľom, z ktorého si môžete vychutnať pivo kráľa Rudolfa II. tak, ako sa patrí. Jednoducho to najlepšie z Krušovíc, v magickom, jemne zlatom zafarbení, s lahodnou horkou chuťou, výbornou penivosťou a výrazným “řízom”. Krušovice potešia aj novým, moderným vzhľadom, vďaka ktorému vyzerá exkluzívne multipack, ale aj každá fľaša samostatne.

 

Pre večer vo dvojici

Cider Strongbow Winter Spice je ideálny pre dvojice, kedy jeden potrebuje zahriať a ten druhý schladiť. Výborne totiž chutí na ľade a po krátkom zohriatí aj ako horúci nápoj. Navyše vám perfektne navodí atmosféru zimných večerov vďaka prírodnej chuti typických zimných korenín či ovocia. Je vyrobený z prírodnej šťavy z dozretých jabĺk a jeho chute ešte môžete podporiť plátkom citróna, pomaranča, klinčekom či zázvorom.

Pre lásku k tradíciám

Vianočný multipack Zlatý Bažant 12 % má popri siedmich svetlých dvanástkach z prvotriedneho jačmenného sladu a chmeľu pribalený aj originálny sklenený krígeľ. Ten exkluzívne pre značku Zlatý Bažant vytvoril slovenský dizajnér Patrik Illo. A obľúbený ležiak žiarivej  zlatožltej farby je doň ako stvorený. Poteší nielen nečakané návštevy, ale aj ako darček pod vianočným stromčekom.

 

Pre zážitok z čapovania

S unikátnym päťlitrovým čapovacím súdkom Heineken si môžete načapovať vlastné pivo priamo v pohodlí vašej obývačky a zároveň byť v strede diania. Pozvať na pohár perfektne načapovaného Heinekenu u vás doma či na chate partiu známych je predsa viac ako štýlové. Jediný čapovací súdok u nás a pivo Heineken, ktoré si vychutnávajú v takmer 200 krajinách sveta – to je predpoklad perfektnej párty počas sviatkov či na Silvestra. Pretože nie je nič lepšie, ako načapovať si vlastnéJ.